ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2022 m. rugsėjo 8 d., ketvirtadienis

ŠILINĖS. ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMAS. Lietuvių vienybės ir bendruomenių diena
KUR: Šiluva

...

Meldžiamės su parapijų ir kitomis bendruomenėmis, užsienyje gyvenančiais lietuviais ir jų šeimomis

Piligrimų sielovadai talkina Ukmergės dekanatas

8 val. Meldžiamės, kad einantieji brolybės keliu Mergelę Mariją pasirinktų savo Motina.
9 val. Meldžiame gebėjimo palaikyti dialogą, padedantį išsaugoti šeimas ir bendruomenes.
10 val. Dėkojame už krikščioniškų bendruomenių pavyzdį ir veikimą.
11 val. katechezę sako diakonas Darius Chmieliauskas.
12 val. Meldžiamės, kad bendruomenės ir viso pasaulio lietuviai gyventų broliškumo dvasia. Liturgijai vadovauja Liturgijai vadovauja Lietuvos Vyskupų Konferencijos delegatas užsienio lietuvių sielovadai prelatas Edmundas Putrimas.
16 val. Meldžiamės, kad bendruomenės ir krikščioniškos organizacijos siektų bendrojo gėrio ir tarnautų žmogui.
17.45 val. katechezę sako kunigas Andrius Končius.
18 val. Meldžiame drąsos imtis atsakomybės už viso pasaulio ateitį ir nesivadovauti vien savo interesais. Liturgijai vadovauja arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ.

ATLAIDUOSE KVIEČIAME LAIKYTIS VISŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ

Nuotrauka – Agnietės Čisler