ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2022 m. sausio 4 d., antradienis

Dievo tarnaitės Elenos SPIRGEVIČIŪTĖS 78-ųjų mirties metinių paminėjimas Kaune
KUR: Kaunas

...

„Vienintelis gyvenimas
tik tavyje, o Jėzau.“

(Iš Elenos Spirgevičiūtės dienoraščio)

Sausio 4 d., antradienį, 18 val. Kauno Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje Iškilmingos šv. Mišios prašant beatifikacijos malonės Dievo tarnaitei Elenai Spirgevičiūtei.

Vyks tiesioginė transliacija Katalikų medijų centro YouTube paskyroje. Nuoroda čia >>

Elena SPIRGEVIČIŪTĖ (1924–1944), Dievo tarnaitė, kankinė pasaulietė, tikėjimo liudytoja, skautė. Ji, būdama vos 20-ies, gynė savo garbę ir orumą nuo įsiveržusių į tėvų namus Kaune brutalių nusikaltėlių ir buvo jų nužudyta 1944 m. sausio 3-iosios naktį. 2000 metais arkivyskupijoje pradėta beatifikacijos byla. Plačiau >>

Juozo Kamensko nuotraukoje – prie Elenos Spirgevičiūtės palaidojimo vietos (Kauno Šv. Antano Paduviečio bažnyčios šventoriuje, 2020)

MALDA prašant Eleną Spirgevičiūtę paskelbti palaimintąja

Viešpatie Jėzau Kristau, mažųjų ir nekaltųjų Gynėjau,
savo tikinčiajai Elenai Tu suteikei malonę
pasipriešinti nedoriems užpuoliko kėslams,
padėdamas pasirinkti garbingą kankinystę.
Padaryk, kad mes, turintys kovoti su įvairiomis pagundomis bei ydomis,
galėtume džiaugtis Tavo Tarnaitės šventumo pripažinimu Bažnyčioje
ir sulauktume jos užtarimo bei pagalbos. Tu gyveni ir viešpatauji per amžius. Amen.