ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2022 m. gegužės 20 d., penktadienis

Švenčiame 2022 Europos kultūros sostinės metus. Arkivyskupijos bendruomenė – Kiemų šventėje
KUR: Kaunas

...

Gegužės 20–22 d. Kaunui švenčiant savo gimtadienį šiais ypatingais – 2022 Europos kultūros sostinės – metais, arkivyskupijos bendruomenė savo bendryste ir džiaugsmu taip pat dalijasi su kauniečiais.

Gegužės 20 d., penktadienį, nuo 18 iki 21 val. dalyvaujame Kiemų šventėje (per visą Laisvės alėją nusitęsusioje stalų juostoje – du bendruomenės staliukai prie Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios).

Kartu su kitomis miesto organizacijomis ir bendruomenėmis Kauno Bažnyčios atstovai sės prie bendro stalo, kad pasidžiaugtume vieni kitais, prisistatytume miesto gyventojams ir svečiams, o gal tiesiog pasikalbėtume apie Bažnyčią. Prie šių stalų prisės Kauno arkivyskupijos institucijų – kurijos, Jono Pauliaus II piligrimų centro, Jaunimo centro, Akademinės sielovados, Carito, Pašaukimų ugdymo, Šeimos centro bendradarbiai, kunigai, sesės ir broliai vienuoliai, šeimos.

Kviečiamos ir Kauno arkivyskupijos parapijų bendruomenės – užsukti pasisveikinti, pasivaišinti, pabendrauti.