ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2022 m. gegužės 21 d., šeštadienis

Maldos vakaras už Kauną Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje
KUR: Kaunas

...

Gegužės 20–22 d. Kaunui švenčiant savo gimtadienį šiais ypatingais – 2022 Europos kultūros sostinės – metais, arkivyskupijos bendruomenė savo bendryste ir džiaugsmu taip pat dalijasi su kauniečiais.

Gegužės 21 d., šeštadienį, nuo 19 iki 22 val. Maldos vakaras Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 7, greta Kauno pilies).

Švč. Sakramento adoracijos maldoje melsimės ir dėkosime Dievui už Kauną – Europos kultūros sostinę, už miesto žmones. Maldoje su mumis bus ir Kauno arkivyskupijos parapijos, bus klausoma išpažinčių, šlovinama ir giedama. Tai galimybė pakeliui užsukti į bažnyčią skubant į didžiuosius miesto renginius, susigrąžinti pas mūsų Viešpatį atokvėpį ir ramybę.