ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2022 m. rugsėjo 11 d., sekmadienis

ŠILINĖS. Bažnyčios diena (pagrindinis atlaidų sekmadienis)
KUR: Šiluva

...

Piligrimų sielovadai talkina Kauno I dekanatas

8 val. Meldžiamės, kad pirmenybę teiktume ne daliniams interesams, o bendrystei su visa žmonija.
9 val. Meldžiamės, kad išmintingai kurtume savo gyvenimą, o valdantieji jaustų atsakomybę už juos išrinkusius.
10 val. Dėkojame už Kristaus mokinių žmogiškumą ir atjautą visiems, už džiaugsmą ir viltį, liūdesį ir sunkumus.
11 val. katechezę sako diakonas Benas Ulevičius.
12 val. Meldžiamės, kad sekdami Mergelės Marijos, Jėzaus Motinos, pavyzdžiu būtume tarnaujanti ir pas kitus einanti Bažnyčia. Eucharistijos liturgijai vadovauja Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.
16 val. Meldžiamės už misionierius, kad jie skelbdami Kristų tiestų tiltus tarp tautų bei kultūrų ir sėtų susitaikymą.
17.45 val. katechezę sako kunigas Erastas Murauskas.
18 val. Meldžiamės, kad gailestingojo samariečio pavyzdžiu sugebėtume kitiems būti artimi. Liturgijai vadovauja kunigas Gabrielius Satkauskas. Homiliją sako kunigas Artūras Kazlauskas.

--------

10–16 val. greta aikštės – Kauno klinikų Kraujo centro palapinėje rengiama kraujo donorystės akcija. Plačiau >>

16 val. Šiluvos bazilikoje choro EXAUDI koncertas „Atrastieji Juozo Naujalio motetai“.

ATLAIDUOSE KVIEČIAME LAIKYTIS VISŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ

Nuotrauka – Juozo Kamensko