ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2023 m. sausio 20 d., penktadienis

Švenčiame Maldos už krikščionių vienybę aštuondienį (sausio 18–25 d.). EKUMENINĖS pamaldos ir kiti ekumeniniai susitikimai Kristaus Prisikėlimo bazilikoje
KUR: Kaunas

...

Sausio 18–25 d. Bažnyčia švenčia Maldos už krikščionių vienybę aštuondienį. 2023 metų Ekumeninės maldos tema „Mokykitės daryti gera, atsidėkite teisingumui“ (Iz 1, 17).

Medžiagą maldai prašant krikščionių vienybės žr. katalikai.lt

Sausio 20 d., penktadienį, 18.30 val. Kristaus Prisikėlimo bazilikoje Kaune ( Žemaičių g. 31A) rengiamos EKUMENINĖS PAMALDOS, į kurias kviečiamos krikščioniškos Bažnyčios ir bendruomenės.

Sausio 20 d. Kristaus Prisikėlimo bazilikoje rengiami dar du ekumeniniai susitikimai.

14 val. prieš 33 metus žiauriai nužudyto ortodoksų kunigo Aleksandro Menio (1935–1990) paminėjimo konferencija, pavadinta „Tėvas Aleksandras Menis – šiuolaikinio pasaulio liudytojas apie meilę ir vienybę“. Organizuoja VŠĮ „Kultūrų dialogai“.

Konferencijoje galima dalyvauti per nuotolį, prisijungimo nuoroda, kodas 831 5797 3962

17 val. atidaroma Lilijos Ratner darbų paroda „Gulagas. Holokaustas“.

Nuotr. KAIT. Ekumeninės pamaldos Kaune, 2018