ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2023 m. balandžio 15 d., šeštadienis

Knygos šeimai „Adelė Dirsytė. Slapta vaikų draugė“ pristatymas ir kūrybinės dirbtuvės Kaune
KUR: Kaunas

Balandžio 15 d. arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5, Kaunas) vyks knygos šeimai „Adelė Dirsytė. Slapta vaikų draugė“ pristatymas ir kūrybinės dirbtuvės.

Knygą išleido „Artumos“ leidykla (2023). Tai antroji knyga iš serijos „Perskaitęs duok kitam" (pirmoji - 2022 m. išleista knyga apie „Lietuvos Katalikų Bažnyčios kroniką“). Knygoje paprastai ir patraukliai pristatoma Dievo tarnaitės Adelės Dirsytės istorija.

Renginyje dalyvaus kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ, knygos autorės ses. Danguolė Gervytė RA ir Jūratė Tamošiūnaitė-Karašauskienė.

...