ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2023 m. birželio 28 d., trečiadienis

Arkivyskupijos muziejuje – knygos apie seserį Gemą Jadvygą Stanelytę SJE „GEMA – TIESOS SESĖ“ pristatymas
KUR: Kaunas

Birželio 28 d., trečiadienį, 16 val. Kauno arkivyskupijos muziejaus (M. Valančiaus 6, antras aukštas) istorinėje svetainėje vyks J. Jankauskienės ir G. Mičiūnienės parengtos knygos ,,Gema – tiesos sesė“ sutiktuvės.

Sesuo Gema Jadvyga Stanelytė SJE – Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacijos vienuolė, Eucharistijos bičiulių judėjimo organizatorė, ,,LKB Kronikos“ leidėjų talkininkė.

Dalyvaus knygos herojė sesuo G. J. Stanelytė, kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ, ,, LKB Kronikos“ bendradarbiai, Bažnyčios pogrindžio dalyviai, knygos autorės, bendraminčiai.

Arkivyskupijos muziejaus informacija

...