ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2023 m. lapkričio 13 d., pirmadienis

Marijos diena ŠILUVOJE. Negimusiųjų kūdikių palaidojimas miestelio kapinėse
KUR: Šiluva

...

Lapkričio 13-ąją Šiluvos piligriminėje šventovėje švenčiame mažuosius atlaidus – Marijos dieną ir meldžiamės visai Lietuvai aktualiomis bei kiekvienam piligrimui svarbiomis intencijomis, ypač už taiką. Piligriminę kelionę rengia Jurbarko dekanatas. Šio dekanato kunigų tarnystė atvykstantiems piligrimams.

Po 12 val. šv. Mišių Šiluvos kapinėse, Kauno arkivyskupijos prašymu Raseinių r. savivaldybės skirtoje kapavietėje, bus palaidojami Kauno ligoninėse po persileidimo ar aborto mirę ir tėvų nepasiimti kūdikiai. Jau penkerius metus tėveliai turi galimybę patys palaidoti tokius vaikelius, tačiau ne visi sudėtingoje situacijoje turi galimybę ar tiesiog nesužino, kad tai gali padaryti. Taip bus iki galo įgyvendintas LR Sveikatos apsaugos ministro 2019 m. birželio 11 d. įsakymas (Nr. V-697), kuriuo medicinos įstaigos įpareigotos embrioną ir vaisių iki 22-osios nėštumo savaitės atskirti nuo medicininių atliekų, rinkti iki pusės metų, kremuoti ir palaidoti. Plačiau skaityti >>

Lapkričio 12 d.
Naktinė Švč. Sakramento adoracija su „Marijos radiju“. Pradedama 22 val. ir baigiama 7 val. šv. Mišiomis.

Lapkričio 13 d.
APSIREIŠKIMO koplyčioje

8 val. šv. Mišios.
9 val. šv. Mišios. Vadovauja kunigas Egidijus Periokas. Gieda Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios choras, vargonininkė Rosita Česnulevičiūtė.

ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMO bazilikoje

7 val. šv. Mišios.
10 val. šv. Mišios. Vadovauja kunigas Šarūnas Leskauskas. Gieda Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčios choras, vargonininkė Rosita Česnulevičiūtė.
10.45 val. Švč. Sakramento adoracija.

11 val. katechezė. Sako vyskupas augziliaras Saulius Bužauskas.
11.30 val. Rožinio malda ir Švč. Mergelės Marijos litanija.
12 val. iškilmingos šv. Mišios. Vadovauja ir homiliją sako Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas. Gieda Šiluvos bazilikos choras, vadovas Vytautas Šveikauskas.

13.30 val. Švč. Sakramento adoracija (iki 16 val. ).
14 val. Rožinio malda.
15 val. Gailestingumo vainikėlis.

Arkivyskupijos, Šiluvos šventovės, Delfi bei „Marijos radijo“ transliacijos

Nuotr. Juozo Kamensko (Šiluva, Apsireiškimo koplyčios fragmentas su Angelo skulptūra, skulpt. R. ir R. Antiniai)