ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2023 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis

MALDOS VAKARAS Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje už arkivyskupiją, miestą ir tave
KUR: Kaunas

...

Gruodžio 28 d. vakarą kviečiame ateiti pagarbinti gimusio Viešpaties ir kartu melstis už Kauno arkivyskupiją – ganytojus ir bendruomenes, už Kauno miestą ir jo gyventojus, už kiekvieną žmogų ir save pačius ir dalytis šv. Kalėdų džiaugsmu.

Maldos vakaro Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje (Rotušės a. 22) pradžia – 18.30 val. (trunka apie valandą).

Tai valanda prie išstatyto Švenčiausiojo Sakramento, klausantis Dievo žodžio, mokymo, kartu meldžiantis ir giedant, šlovinant ir dėkojant.

Organizuoja arkivyskupijos kurija, seminarija, bendruomenės „Gailestingumo versmė“ ir „Gyvybės medis“.