ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. sausio 19 d., penktadienis

EKUMENINĖS pamaldos Kaune švenčiant Maldos už krikščionių vienybę aštuondienį
KUR: Kaunas

...

Sausio 18–25 d. švenčiant Maldos už krikščionių vienybę aštuondienį, sausio 19 d., penktadienį, 18 val. Kauno Evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8 A) rengiamos EKUMENINĖS pamaldos.

Kviečiame į maldą drauge su Kauno krikščioniškomis Bažnyčiomis ir bendruomenėmis.

Sausio 25 d. 18 val. Ekumeninės pamaldos su Kėdainių krašto krikščionių bendruomenėmis vyks ir Kėdainių Šv. Juozapo (katalikų) bažnyčioje.

Ekumeninės maldos tema – Evangelijos pagal Luką eilutė: „Mylėk Viešpatį, savo Dievą <...>, o savo artimą kaip save patį“ (plg. Lk 10, 27). Tekstus šiai Maldos savaitei parengė Burkina Faso (Afrika) krikščionys kartu su Chemin Neuf bendruomene.

Medžiaga Maldos už krikščionių vienybę savaitei, žr. katalikai.lt >>