ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. balandžio 28 d., sekmadienis

PAŠAUKIMŲ savaitė 2024. Šeimos pašaukimui skirtas Pažinčių vakaras
KUR: Kaunas

Balandžio 28 d. 18 val. PAŽINČIŲ VAKARAS „Ateik į pasimatymą!“ Kviečia Kauno arkivyskupijos Pašaukimų sielovados komanda.

(dalytis įvykiu FB

„Pašaukimų savaitę 2024“ užbaigs jaukus pasimatymų vakaras, kuriame laukiami 23–39 m. katalikai, ieškantys poros bendratikių tarpe.

Renginys skirtas skatinti pašaukimui į šeimą. Galbūt vakaro metu užmegztą santykį Jums pavyks užauginti iki šeimos?

Programoje: pirmas įspūdis, pabendravimas prie desertų stalelio. Po to kvies Donato ir Margaritos Kubilių liudijimas apie tikėjimo svarbą šeimoje. Įdomu, kad jie susipažino katalikiškame aktyvaus laisvalaikio klube „SALTUS“.

Vakaro kulminacija – linksmas žaidimas „Pasimatymas“, kurį ves bendravimo, susipažinimo žaidimų ekspertė Aldona Matonytė. Pasibaigus renginiui, norintieji bus pakviesti kartu palydėti saulę Santakoje ar ant bažnyčios stogo. Renginys vyks Vilniaus g. 7.

Būtina registracija užpildant formą čia >>