ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. rugsėjo 11 d., trečiadienis

Kardinolo Grzegorz Ryś knygos Celibatas“ („Artuma“, 2024) pristatymas Šiluvoje
KUR: Šiluva

„Celibatas“ – taip pavadintos knygos pristatymas vyks Šilinių atlaiduose švenčiant kunigų bei Dievui gyvenimą pašventusių asmenų dieną – rugsėjo 11-ąją, trečiadienį, 14.30 val. Šiluvos kultūros namuose (Jono Pauliaus II g. 12).

Šią „Artumos“ leidyklos ką tik išleistą knygą parašė Lodzės arkivyskupas Grzegorz Ryś (Gžegož Riš‘), kurį vienintelį iš Lenkijos popiežius Pranciškus lygiai prieš metus paskyrė kardinolu.

Pačiame pirmajame knygos pristatyme Šiluvoje dalyvaus vyskupas Saulius Bužauskas, leidyklos vadovas diakonas Darius Chmieliauskas, Šiluvos parapijos vikaras kunigas Robertas Urbonavičius, kiti kunigai, seminaristai, vienuoliai.

Maloniai kviečiame!

...