Sausio 21 d. papildomi Sinodinio kelio moderatorių mokymai bendruomenių, organizacijų, parapijų atstovams
Paskelbta: 2022-01-10 15:23:35

Sausio 21 dieną, penktadienį, 15 val. organizuojami papildomi Sinodinio kelio moderatorių mokymai.

Jie skiriami bendruomenių, organizacijų atstovams, taip pat parapijų Sinodinio kelio moderatoriams, kurie nedalyvavo ankstesniuose mokymuose arba turi klausimų, nori dar kartą išgirsti pristatymą.

Registracija čia >>

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS