Nuotoliniu būdu norinčius pasieks „Didžiosios savaitės laiškai“ (registracija iki balandžio 10 d.)
Paskelbta: 2022-04-07 19:58:12

2020 metais prasidėjus pandemijai, drauge su arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ kvietėme išgyventi Didžiąją savaitę nuotoliniu būdu. Bet net ir šiomis dienomis, kai galime gyvai dalyvauti Didžiosios savaitės liturgijoje, šios rekolekcijos gali padėti mums ją išgyventi pilnutiniau. Šiuo ypatingu laiku norime būti su Jėzumi ir jausti tikėjimo brolių ir seserų bendrystę.

Užsiregistravę kasdien nuo pirmadienio iki šv. Velykų gausite el. laišką su Dievo žodžiu, apmąstymu ir malda; taip pat siūlomą dienai pritaikytą simbolį.

 Kviečiame kasdien rasti 15–30 min. ramiai perskaityti atsiųstą medžiagą ir skirti laiko asmeniniam pokalbiui su Viešpačiu pasinaudojant siūloma malda ir savo žodžiais bei širdimi.

Drauge keliaukime link Prisikėlimo, apmąstydami  t. Liongino Virbalo SJ parengtus apmąstymus.

REGISTRACIJA  užpildant formą >> 
Registracija iki balandžio 10 d., sekmadienio, vakaro.

Kauno arkivyskupijos sielovados komanda

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune