Atnaujinamas SAMUELIO KURSAS – ieškantiems Dievo ir savojo pašaukimo (registracija iki spalio 6 d.)
Paskelbta: 2022-08-24 12:47:24

VDU akademinės sielovados bei Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovados bendradarbiai sekmadieniais kviečia į SAMUELIO kursą 2022 / 2023, kuris vyks arkivyskupijos Jaunimo centre, (Vilniaus g. 7, Kaunas).

Gyvenantiems ne Kaune yra galimybė kursą lankyti ir nuotoliniu būdu. Pirmasis susitikimas spalio 9 d. Registracija iki spalio 6 d. el. p. pasaukimai.lt@gmail.com.

Daugiau informacijos mob. +370 613 13 018 (ses. Loreta).

SAMUELIO kursas skirtas visiems ieškantiems asmeniškesnio ryšio su Dievu, turintiems troškimą melstis su Šventuoju Raštu, ieškantiems pašaukimo ir ketinantiems daryti pamatinius apsisprendimus savo gyvenime. Šis kursas atviras taip pat tiems, kuriems rūpi karjera arba jie trokšta save išbandyti misijoje ar savanorystėje.

Jau šeštą kartą Kaune rengiamas SAMUELIO kursas atliepia poreikį suteikti erdvę jauniems suaugusiesiems (18–35 m.) keliauti tikėjimo kelionę. Dalyvaujantieji kurse pirmiausia auga suvokimu, ką jiems reiškia apsispręsti kaip krikščionims; antra, dalyviai, baigę šią programą, aiškiau suvokia Dievo valią savo gyvenime.

Susitikimai vyksta kartą per 3–4 savaites. Jų metu dalyviai kviečiami melstis su Šventuoju Raštu, dalytis grupelėse, išklausyti kviestinį svečią (ar svečius) apie pašaukimo kelionę (liudija kunigai, pašvęstieji, šeimos). Viso kurso metu dalyviai turi savo asmeninį dvasinį palydėtoją. Svarbi kurso dalis yra savaitgalinės rekolekcijos. Numatoma kursą užbaigti 2023 m. gegužę.

 

Ganytojo žodis

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune