ŠILINĖS: Graikų apeigų liturgija (ukrainiečių kalba) (rugsėjo 10 d.) Kvietimas ukrainiečiams bei juos priglaudusiems
Paskelbta: 2022-08-26 11:56:20

Broliai ir seserys ukrainiečiai kviečiami apsilankyti Šiluvos piligriminėje šventovėje. Ji garsi Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu (XVII a. pradžioje) bei didžiaisiais Mergelės Marijos Gimimo atlaidais, kurie kasmet švenčiami rugsėjo 7–15 d.

Šiuose atlaiduose rugsėjo 10 d., šeštadienį, 16 val. Apsireiškimo koplyčioje bus švenčiama graikų apeigų katalikų liturgija (ukrainiečių k.)

Pasidalinkime šia žinia su visais pasitikėdami, jog Šiluvos Dievo Motina, kaip ir Lietuvai per visus amžius, bus Ukrainai taikos bei nepriklausomybės Užtarėja.

Дорогі брати та сестери українці, запрошуємо вас відвідати паломницький санктуарій в Шілуві! Він відомий як місце об’явлення Пресвятої Богородиці (1608). Щороку з 7 по 15 вересня тут проходить великий відпуст на свято Різдва Пресвятої Богородиці.

Цього року під час відпусту у суботу 10 вересня об 16:00 в каплиці Об’явлення вперше українські священники, ченці Василіяни з Вільнюса, будуть служити літургію українською мовою в східному обряді.

Перекажіть це запрошення іншим, щоби разом прийти і молитися разом, вірячи, що Шілувська Мати Божа, яка впродовж віків була для Литви Заступницею, нехай і для України буде Берегинею миру та незалежності.

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS