Balandžio 19 – gegužės 1 d. PAŠAUKIMŲ savaitė 2023 „GYVENIMAS = PAŠAUKIMAS“ Kaune
Paskelbta: 2023-04-04 18:59:29

60-ajai pasaulinei Maldos už pašaukimus dienai  balandžio 19–gegužės 1 d. Kauno arkivyskupijoje organizuojama PAŠAUKIMŲ savaitė 2023 tema „GYVENIMAS = PAŠAUKIMAS“.

Balandžio 19 d., trečiadienį,

Orientacinis žygis Dievo tarnaičių Elenos Spirgevičiūtės ir Adelės Dirsytės keliais Kaune mokiniams (nuo 8 klasės). Daugiau informacijos Pašaukimų sielovados FB paskyroje. Registracijos anketa čia >>

Balandžio 20 d., ketvirtadienį,

Maldos ir giesmių vakaras Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre (Vilniaus g. 7).

Pašaukimų savaitės tema apie dvasinio palydėjimo svarbą kalba ses. Juozapa Živilė Mieliauskaitė SF).

Daugiau  informacijos www.kajc.lt

Balandžio 22 d., šeštadienį,

Orientacinis žygis šeimoms Kaune Dievo tarnaičių Elenos Spirgevičiūtės ir Adelės Dirsytės keliais.

Daugiau informacijos Pašaukimų sielovados FB paskyroje.

Balandžio 28 d., penktadienį,

Šventoji valanda už pašaukimus Kauno Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) bažnyčioje (R. Kalantos g. 38).

Balandžio 30 d., sekmadienį,

Gerojo Ganytojo sekmadienis. 60-oji Pasaulinė maldos už pašaukimus diena ir Gyvybės diena.

Kvietimas apmąstyti pašaukimo grožį parapijose.

PAŠAUKIMŲ ir GYVYBĖS DIENA su šeimomis: malda Kauno arkikatedroje ir liudijimo bei edukacijos programa šeimoms, plačiau >>

Gegužės 1 d., pirmadienį,

Evangelizacinis renginys „Šviesa naktyje“ Kauno senamiestyje: asmeninis susitikimas su Jėzumi Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje 20–23 val.

Daugiau informacijos  Pašaukimų sielovados Fb paskyroje.

Kauno arkivyskupijos Pašaukimų sielovados informacija

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“