Gegužės 5 d. VDU Katalikų teologijos fakulteto seminaras „Krikščioniškų iniciatyvų vadyba“ (registracija)
Paskelbta: 2023-04-20 15:57:49

VDU Katalikų teologijos fakultetas kviečia į seminarą „Krikščioniškų iniciatyvų vadyba". Stokodami reikiamų įrankių, sąlygų arba bendruomenės palaikymo neretai išgyvename beviltiškumą ir prarandame tarnystės Bažnyčioje džiaugsmą bei prasmę. Seminaras kviečia drauge kurti vilties kultūrą mūsų bendruomenėse ir kalbėtis itin praktiškomis bei aktualiomis temomis. Seminaro programoje:

diskusija apie pasauliečių veikimo Bažnyčioje iššūkius ir galimybes,

net 12 praktinių pranešimų aktualiomis kūrybiškumo, planavimo, vadybos ir tvarumo temomis,

krikščionių verslininkų klubo iniciatyvos pristatymas,

dalijimasis gerąja patirtimi ir praktinėmis įžvalgomis.

Seminaras skirtas aktyviems parapijiečiams, dvasininkams, katalikiškų institucijų ir organizacijų nariams, krikščionims verslininkams bei kitų krikščioniškų bendruomenių atstovams.

Seminaras vyks 2023 m. gegužės 5 d. VDU Katalikų teologijos fakultete (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

Programa ir registracija iki 05 02 d. čia >>

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“