Gruodžio 16 d. PILIGRIMINIS ADVENTO žygis iš Tytuvėnų į Šiluvą su Jono Pauliaus II piligrimų centru (suaugusiesiems, registracija)
Paskelbta: 2023-11-29 16:20:58

„Tyruose šaukiančiojo balsas: taisykite Viešpačiui kelią, ištiesinkite jam takus!“  (Lk 3, 4)

Advento laikas skirtas paruošti mūsų širdims įvyksiančiam didžiuliam stebuklui – Dievo tapimui žmogumi. Besiruošdami šv. Kalėdų įvykiui esame kviečiame taisyti Viešpačiui kelią ir tiesinti Jam takus į savo širdis bei gyvenimą.

Ši piligrimystė suaugusiesiems – tai maldos kojomis patirtis, kuri pakvies jus stabtelėti ir pasiruošti Viešpaties Jėzaus Kristaus Gimimui.

Piligrimystės data: gruodžio 16 d., šeštadienis.
Grupę lydi: kunigas Liutauras Vilėniškis.
Maršrutas: Tytuvėnai–Šiluva (11 km).

PROGRAMOJE – ekskursija po Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį, žygis, šv. Mišios, Kauno styginių kvarteto koncertas Raseinių r. kultūros centre Šiluvoje, daugiau informacijos piligrimyste.lt >> 

Registracija internetu čia >> 

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune