2024 metų iššūkis – visas ŠVENTASIS RAŠTAS per metus (registracija tęsiasi) !
Paskelbta: 2023-12-15 08:35:06

Jau ketvirtus metus, baigiantis metams, Kauno arkivyskupijos kurijos Sielovados skyrius ir Misijų mokyklos komanda pasiūlo iššūkį naujiesiems metams – perskaityti visą Šventąjį Raštą per metus.

2021-aisiais daugiau kaip 2 tūkstančiai, 2022-aisiais – daugiau nei tūkstantis, o 2023-aisiais - apie tūkstantį žmonių Lietuvoje atsiliepė į šį kvietimą.

Iššūkis tęsiasi – kviečiame naujus narius ir tuos, kurie galbūt sustojo pusiaukelėje, priimti artėjančių metų iššūkį – perskaityti visą Šventąjį Raštą per 2024-uosius!

Visi užsiregistravusieji visus metus kasdien gaus el. laišką su nuorodomis į tos dienos Šventojo Rašto skaitinius, trumpu komentaru, suprantantys anglų kalbą turės galimybę dar labiau pasigilinti į skaitomą tekstą žiūrėdami pateiktus trumpus vaizdo įrašus YouTube kanale.

Šis Biblijos skaitymo planas skaitytojui pateikia kasdienę Senojo Testamento, Naujojo Testamento, taip pat Psalmių ir Patarlių knygų dalį. Kursas parengtas pagal Colino Symeso komentarus, naudojama taip pat ir vyskupo Roberto Barono, kunigo Mikeʼo Schmitzo ir kt. medžiaga.

REGISTRACIJA UŽPILDANT ANKETĄ ČIA >>

Kauno arkivyskupijos Sielovados skyrius ir Misijų mokyklos komanda

Ganytojo žodis

Kūrėjas mus kalbina į savo bendrystę, skatina domėtis kitu žmogumi ir bendruoju gėriu. Esame kviečiami atsiliepti į Dievo kalbinimą, į tą švelnų ir kartu tvirtą balsą. Mums reikalingas konkretus ir aiškus apsisprendimas priimti Dievą į savo širdį ir leistis Jo vedamiems.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune