Sužadėtinių rengimas SUTVIRTINIMO sakramentui (2020 m. tvarkaraščiai)
Paskelbta: 2019-01-30 13:12:22

Sužadėtiniai, nepriėmę Sutvirtinimo sakramento, kviečiami rengtis jiems skirtoje programoje ir priimti Sutvirtinimo sakramentą iki Santuokos, kaip reikalaujama pagal Katalikų Bažnyčios Kanonų teisę.

Šią pasirengimo programą sudaro 12 teminių susitikimų, rekolekcijų diena ir asmeninis pokalbis su katechetu. Organizuoja Saugusiųjų katechezės tarnyba >>

Programa vyksta Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5, III a.) vieną arba du kartus per savaitę  19–21 val.

PROGRAMŲ TVARKARAŠTIS

2020 metais

1. Pirmas srautas – pradžia vasario 4 d.
2. Antras srautas –  pradžia balandžio 6 d.
3. Trečias srautas – pradžia birželio 1 d.

Registracija būtina,  mob. 8 650 100 76 (Rūta).

Suaugusiųjų katechezės tarnybos informacija

Krikštyti kūdikį – tai pasielgti teisingai jo atžvilgiu. Krikštu mes vaiką apdovanojame, suteikiame jam labai brangią dovaną – Šventąją Dvasią. <...> Gera girdėti vaikų balsus bažnyčioje. Kūdikių balsai joje, verksmas – tai pats geriausias pamokslas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS homilijos Kristaus Krikšto sekmadienį