Sužadėtinių rengimas SUTVIRTINIMO sakramentui (2020 m. tvarkaraščiai)
Paskelbta: 2019-01-30 13:12:22

Sužadėtiniai, nepriėmę Sutvirtinimo sakramento, kviečiami rengtis jiems skirtoje programoje ir priimti Sutvirtinimo sakramentą iki Santuokos, kaip reikalaujama pagal Katalikų Bažnyčios Kanonų teisę.

Šią pasirengimo programą sudaro 12 teminių susitikimų, rekolekcijų diena ir asmeninis pokalbis su katechetu. Organizuoja Saugusiųjų katechezės tarnyba >>

Programa vyksta Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5, III a.) vieną arba du kartus per savaitę  19–21 val.

PROGRAMŲ TVARKARAŠTIS

2020 metais

1. Pirmas srautas – pradžia vasario 4 d.
2. Antras srautas –  pradžia balandžio 7 d.
3. Trečias srautas – pradžia birželio 9 d.

Registracija būtina,  mob. 8 650 100 76 (Rūta).

Suaugusiųjų katechezės tarnybos informacija

Bažnyčia kaip visuotinis Dievo meilės sakramentas pasauliui tęsia Jėzaus misiją istorijoje ir siunčia mus visur, kad per mūsų tikėjimo liudijimą ir Evangelijos skelbimą Dievas galėtų ir toliau rodyti savo meilę, paliesti ir perkeisti širdis, protus, kūnus, visuomenes ir kultūras kiekvienoje vietoje ir kiekvienu laiku.

Iš popiežiaus Pranciškaus Žinios Misijų sekmadieniui