SEMINARAI parapijų bendradarbiams. DIEVO NAMŲ SVETINGUMAS. Kaip jį puoselėti? (vyksta registracija)
Paskelbta: 2020-09-24 13:39:50

Kauno arkivyskupijos kurija atnaujina seminarus arkivyskupijos parapijų bendradarbiams. Jų tema DIEVO NAMŲ SVETINGUMAS. Kaip jį puoselėti?

Seminarai rengiami referentams, zakristijonams, parapijų maldos grupėms, taip pat į juos kviečiami ir institucijų sielovados bendradarbiai. Artimiausias seminaras spalio 8 d.

Seminarams vadovauja Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė, Milita Žičkutė-Lindžienė, Gedas Malinauskas.

Seminarų ciklą užbaigs spalio 21–22 d. rekolekcijos Vilniuje, Trinapolio rekolekcijų namuose. Rekolekcijas ves Agnė Ivaškevičiūtė. Į rekolekcijas kviečiami sielovados bendradarbiai parapijose bei bažnytinėse institucijose.

Registracija į seminarus ir rekolekcijas el. p. misijos3m@gmail.com arba SMS mob. 8 614 816 07

Plakatas JPG

Savo gyvenime turime „pataikyti“ į Dievo mintį, paklusti Jo nustatytai tvarkai, sėstis būriais savo bendruomenėmis ir klausytis Jo žodžio bei maitintis Eucharistija. Tai mūsų gyvenimo tikslas ir laimė, tai išmintis, kurią dovanoja Dievo žodis. Priimkime ją ir branginkime, laisvinkime savo širdį Jo malonei.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS