Susitikimų ciklas „Šv. JUOZAPO PASLAPTIS“ (nuo sausio 28 d.)
Paskelbta: 2021-01-08 13:36:09

Nuo sausio 28 d. arkivyskupijos kurijos sielovados programų bendradarbiai drauge su VDU akademinės sielovados komanda kviečia į susitikimų ciklą „Šv. Juozapo paslaptis“. Popiežius Pranciškus trokšta, kad šiais Šv. Juozapo metais geriau pažintume šį ypatingą Išganymo istorijos dalyvį – Šventosios Šeimos ir Visuotinės Bažnyčios globėją, mokytumės iš jo, prašytume užtarimo...

Pasak Pranciškaus, šv. Juozapas skatina matyti paprastus žmones, kurie, nebūdami dėmesio centre, kasdien su nepaprasta kantrybe liudija viltį.

Vis dėlto kokia yra šv. Juozapo paslaptis? Kodėl jo šventumas įvardijamas kaip tylus, bet ir drąsus?

Apie tai – šio ciklo gyvuose susitikimuose su penkiais Bažnyčioje tarnaujančiais vyrais – Lietuvoje jau gerai žinomu misionieriumi iš Slovakijos Bohušu Zivcaku, taip pat Terlu Bryantu, pažįstamu iš 2019 metų „Valentino dienos KITAP“, bei kitais pašnekovais (jų geografija apima 5 šalis: minėtą Slovakiją, taip pat Škotiją, Airiją, Didžiąją Britaniją).

Penki susitikimai vyks sausį–gegužę paskutiniais mėnesių ketvirtadieniais. 19 val. jie bus transliuojami arkivyskupijos Youtube kanalu. Bus verčiama iš anglų kalbos.

Žmogus, kuris savo gyvenimo kelionėje sutinka KRISTŲ, įgauna jėgos ne iš šio pasaulio ir suspindi dieviškumu.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS