NUOTYKIS TARP DIEVO IR ŽMOGAUS. Nuotolinis paskaitų ciklas apie Penkiaknygę (artimiausias susitikimas kovo 11 d.)
Paskelbta: 2021-02-08 15:13:25

Kauno arkivyskupijoje, taip pat ir  Vytauto Didžiojo universitete sielovadai tarnaujantys kunigai redemptoristai drauge su arkivyskupijos kurijos bendradarbiais kviečia akademinę bendruomenę ir visus norinčius geriau pažinti Šventąjį Raštą.  Organizuojamos 5 nuotolinės paskaitos pagrindinėmis Penkiaknygės temomis.

Paskaitos transliuojamos arkivyskupijos YouTube kanalu 19 val. Lietuvos laiku (17 val. Londono, Dublino laiku). Jos vyksta anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. 

Kursą veda kunigas Ciaránas O’Callaghanas, kuris yra Redemptoristų kongregacijos narys. Daug metų dirbo kunigų formacijoje, vadovavo misijoms Airijoje. Kun. O’Callaghanas yra Popiežiškojo Biblijos instituto (Roma) Šventojo Rašto licenciatas. Švč. Trejybės koledže (Dublinas) yra įgijęs Senojo Testamento tyrinėjimo srities daktaro laipsnį. Daugiau nei 25 metus dėstė Šventąjį Raštą. Dabar gyvena Clonardo vienuolyne Belfaste, Šiaurės Airijoje, ir dirba taikos bei susitaikymo tarnyboje.

Paskaitų ir temų tvarkaraštis

Vasario 11 d.  19 val. Įvadas į Penkiaknygę. Tiesioginė transliacijos nuoroda >>  
Kovo 11 d.  19 val.  AbraomasTieisoginės traansliacijos nuoroda   >>
Balandžio 8 d. 19 val. Išėjimas
Gegužės 13 d. 19 val. Sandora
Birželio 10 d.  19 val. Izraelio gyvenvietė Kanaane

VDU akademinės sielovados bendradarbių informacija

Ganytojo žodis

Savo gyvenime turime „pataikyti“ į Dievo mintį, paklusti Jo nustatytai tvarkai, sėstis būriais savo bendruomenėmis ir klausytis Jo žodžio bei maitintis Eucharistija. Tai mūsų gyvenimo tikslas ir laimė, tai išmintis, kurią dovanoja Dievo žodis. Priimkime ją ir branginkime, laisvinkime savo širdį Jo malonei.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune