CARITAS: lapkričio 16 d. 14.30 val. virtualus renginys „Vargšų jūs visada turite su savimi“ (Mk 14, 7)
Paskelbta: 2021-11-15 08:44:59

Lapkričio 16 d. Lietuvos CARITAS  organizuoja virtualų renginį „Vargšų jūs visuomet turite su savimi“.

Renginio trukmė – 14:30 – 17:00 val.

LVK Socialinių reikalų tarybos pirmininkas, Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas aptars pagrindines popiežiaus Pranciškaus Žinios Vargstančiųjų dienai mintis, Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Vytautas Šilinskas ir Lietuvos socialinių mokslų centro direktorius prof. Boguslavas Gruževskis pasidalins įžvalgomis apie skurdo situaciją mūsų šalyje bei visuomenės solidarumą

Renginys skirtas apžvelgti popiežiaus Žiniai, pasidalyti aktualijomis ir planuojamais sprendimais Lietuvos socialinėje srityje, taip pat įvardyti galimus veiksmus, padedančius stiprinti mūsų visuomenės solidarumą ir gebėjimą dalintis.

 

 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune