Vasario 18 d. VDU KTF seminaras „MEDIJŲ KRIZĖ parapijoje, arba kaip susidraugauti su žurnalistais" (nemokami kvietimai)
Paskelbta: 2022-02-11 08:48:02

VDU Katalikų teologijos fakultetas dovanoja 10 kvietimų kunigams į naujai parengtą seminarą „Medijų krizė parapijoje, arba kaip susidraugauti su žurnalistais“.

Seminarą veda VDU KTF lektorė dr. Justė Milušauskienė. Lektorė yra sukaupusi didelę žurnalistinio darbo televizijoje bei įvairiuose komunikacijos projektuose patirtį. Šiame seminare bus pristatoma teorinė bei praktinė informacija apie medijų krizę, kaip jai pasiruošti ir sėkmingai suvaldyti.

Seminaras vyks vasario 18 d., penktadienį, 14.00–16.00 val. VDU Katalikų teologijos fakultete (Gimnazijos g. 7, Kaunas)
Registracija į nemokamą seminarą (10 vietų) >>
Daugiau informacijos >> (seminaras taip pat organizuojamas kovo 18 d.)

Kas yra medijų krizė? Tai plačiai žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose nuskambėjęs įvykis, turintis neigiamą kontekstą bei sulaukiantis visuotinio dėmesio. Tai gali būti nelaimingas atsitikimas (pvz, talkos metu bažnyčioje sunkiai susižalojo parapijietis), parapijiečių ar kitų asmenų skundas (pvz., „klebonas atsisakė krikštyti mūsų vaiką“), tikslinga provokacija (tendencingai, iškraipant faktus menkinama Bažnyčia, konkretus kunigas ar kitas asmuo), numanomi piktnaudžiavimo įvykiai parapijoje. Norime pabrėžti, kad šis seminaras nėra skirtas išmokyti dangstyti piktnaudžiavimo atvejus bei manipuliuoti faktais, tačiau priešingai – suteikti konstruktyvaus bendravimo su žiniasklaida pagrindus, padėti atpažinti provokacijas bei suteikti žinių, kaip su jomis tvarkytis, supažindinti, kokius veiksmus atlikti susidūrus su netikėtai išaugusiu žiniasklaidos dėmesiu krizinėje situacijoje. Šį kursą rekomenduojame kiekvienam parapijoje tarnaujančiam kunigui bei kitiems asmenims, atsakingiems už parapijos, katalikiškos bendruomenės ar organizacijos komunikaciją ir viešuosius ryšius.

Plačiau apie lektorę >>

Kiti VDU Katalikų teologijos fakulteto Neformaliųjų studijų pasiūlymai 

 

Ganytojo žodis

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune