2024 metų iššūkis – visas ŠVENTASIS RAŠTAS per metus (registracija tęsiasi) !
Paskelbta: 2023-12-15 08:35:06

Jau ketvirtus metus, baigiantis metams, Kauno arkivyskupijos kurijos Sielovados skyrius ir Misijų mokyklos komanda pasiūlo iššūkį naujiesiems metams – perskaityti visą Šventąjį Raštą per metus.

2021-aisiais daugiau kaip 2 tūkstančiai, 2022-aisiais – daugiau nei tūkstantis, o 2023-aisiais - apie tūkstantį žmonių Lietuvoje atsiliepė į šį kvietimą.

Iššūkis tęsiasi – kviečiame naujus narius ir tuos, kurie galbūt sustojo pusiaukelėje, priimti artėjančių metų iššūkį – perskaityti visą Šventąjį Raštą per 2024-uosius!

Visi užsiregistravusieji visus metus kasdien gaus el. laišką su nuorodomis į tos dienos Šventojo Rašto skaitinius, trumpu komentaru, suprantantys anglų kalbą turės galimybę dar labiau pasigilinti į skaitomą tekstą žiūrėdami pateiktus trumpus vaizdo įrašus YouTube kanale.

Šis Biblijos skaitymo planas skaitytojui pateikia kasdienę Senojo Testamento, Naujojo Testamento, taip pat Psalmių ir Patarlių knygų dalį. Kursas parengtas pagal Colino Symeso komentarus, naudojama taip pat ir vyskupo Roberto Barono, kunigo Mikeʼo Schmitzo ir kt. medžiaga.

REGISTRACIJA UŽPILDANT ANKETĄ ČIA >>

Kauno arkivyskupijos Sielovados skyrius ir Misijų mokyklos komanda

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune