PRANAŠAI MŪSŲ DIENOMIS. Kovo 22–27 d. Gavėnios rekolekcijos su arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ (registracija baigta)
Paskelbta: 2021-03-17 18:48:17

Senojo Testamento pranašai sugebėjo liudyti Dievo žodį, Jo įstatymą, mokėjo perspėti žmones, kai jie nusigręždavo nuo Dievo kelio. Pranašai mums gali padėti mūsų atsivertimo kelyje, mūsų Gavėnios kelyje.

Todėl kovo 22– 27 dienomis kviečiame jungtis į nuotolines rekolekcijas drauge su arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ, žvelgiant į senuosius pranašus, bet mąstant apie savo dabartį, savo gyvenimą ir apie mūsų pasirengimą Velykų šventėms.

Jei norite kas rytą gauti medžiagą į savo el. paštą (apmąstymą, Šventojo Rašto ištrauką, klausimą asmeniniam maldos laikui ir trumpą 5–6 min. vaizdo įrašą) ir atlikti rekolekcijas namuose sau patogiu laiku, kasdien skirdami maldai ir apmąstymui 15–30 min., prašome registruotis užpildant formą internete.

Dalyvių skaičius ribotas, registracija iki kovo 21 d. 15 val. Registracija BŪTINA!

Arkivyskupo Liongino Virbalo SJ kvietimas vaizdo reportaže

 

Kauno arkivyskupijos kurijos sielovados bendradarbių informacija

Ganytojo žodis

Džiaugsminga Kristaus Prisikėlimo žinia vėl aplanko mūsų širdis, guosdama mus, šiandienos pasaulio žmones, išvargusius nuo pandemijos, karo žinių ir nusiminimo. Kaip pavasaris ateina šildydamas žemę ir skleisdamas medžių pumpurus, taip ir Velykų įvykis vėl naujai dovanoja mums padrąsinimą pasitikėti mus mylinčio Dievo dovana – amžinuoju gyvenimu, kuri pranoksta šio pasaulio ribas.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune