Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovui skirtas apdovanojimas už turizmo skatinimą Raseinių rajone (2022 02 16)
Paskelbta: 2022-02-23 09:48:16

Nuotrauka – Raseinių r. savivaldybės

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Raseinių kraštui nusipelniusiems žmonėms buvo įteikti Raseinių rajono savivaldybės „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimai. 

Šiemet „Auksinės lūšies“ apdovanojimas už pasiekimus turizmo srityje skirtas ir Mantui Kuraičiui, Kauno arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovui.

Simbolines statulėles už ypatingus praėjusių metų pasiekimus laureatams įteikė Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas.

Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovas Mantas Kuraitis jau ne vienerius metus vaisingai darbuojasi religinės piligrimystės srityje, ypač Gyvąją piligrimystę, kitus projektus puoselėjant Šiluvoje, kuri yra Raseinių rajone.

Parengta pagal  raseiniai.lt informaciją

 Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

 

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune