Parlamentarai Kauno kurijoje dalyvavo sinodiniame susitikime (2022 05 21)
Paskelbta: 2022-05-24 13:36:33

Gegužės 21 d., šeštadienio rytmetį, Kaunui – šių metų Europos kultūros sostinei – švenčiant gimtadienį, arkivyskupijos kurijoje grupė parlamentarų dalyvavo sinodiniame susitikime. Popiežius Pranciškus, pradėjęs Sinodą Bažnyčioje, kviečia kalbėtis ir kalbinti visus mūsų visuomenės narius bei grupes.

Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas dėkoja Seimo nariams, atstovaujantiems Kauno arkivyskupijos teritorijoje gyvenantiems piliečiams ir atsiliepusiems į šią Bažnyčios iniciatyvą susirinkti sinodinio pokalbio. Parlamentarai gyvai dalijosi apie šiandienos Bažnyčios ir visuomenės gyvenimo aktualius klausimus. Susitikimas baigėsi Seimo nariams išreiškiant lūkestį, kad tokie sinodiniai pokalbiai galėtų vykti ir ateityje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

 

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune