Sutvirtinamųjų piligrimystė Kėdainių dekanate (2022 05 22)
Paskelbta: 2022-05-24 17:01:36

Nuotrauka – Urtės Šedvilaitės

Vertinga išgirsti, kad piligrimai, praeinantys per šį pasaulį, niekada neišklysta iš dieviškojo gailestingumo zonos ribų. Su dideliu džiaugsmu keliavome šioje zonoje ir paskutinio „Užtvirtink“ metu. Gegužės 22 d. kartu su Kėdainių bei Jurbarko dekanatų jaunuoliais, besirengiančiais priimti Sutvirtinimo sakramentą, nestokojome Viešpaties palaiminimų. Tai ir kvapniai sužaliavusi gamta, ir laiku stabtelėjęs lietus, ir įdėmūs naujų draugysčių dialogai.

14 km kelyje žingsniavę jauni žmonės teigiamai atsakė į kvietimą „Užtvirtinti“ jau metus vykstantį pasirengimą priimti Sutvirtinimo sakramentą. Piligrimystės starto vieta – Šventybrastis, finišas – Apytalaukio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Piligriminio žygio maršrutas, kaip ir jaunuolius lydėję savanoriai, katechetės ir kunigai, – tikras atradimas. Buvo gera kartu ūgtelėti, dalijantis ir aukštais, ir žemais kelio taškais.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

 

Ganytojo žodis

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune