Bažnyčios tarnautojų seminare-susitikime – „kitoks laikas“ (2022 10 20)
Paskelbta: 2022-10-22 10:44:49

Nuotraukos – Urtės Šedvilaitės

Spalio 20 dieną arkivyskupijos kurijos pakviesti bažnyčių tarnautojai – tvarkytojai, puošėjai, floristai – dalyvavo seminare-susitikime tema „Dievo pažadas man“.

Sesuo kazimierietė Dovyda Jaugelytė pakvietė dalyvius į kitokį laiką. Kvietė pamąstyti, nurimti, išgirsti ir susipažinti su Dievo pažadais per pranašą Izaiją Iz 43,1-5: „Nebijok, nes aš išpirkau tave, pašaukiau tave vardu - tu esi mano. Kai brisi per gilius vandenis, būsiu su tavimi, - upėse tu nepaskęsi. Kai eisi per ugni, nesudegsi, liepsnos tavęs nepraris, nes aš esu VIEŠPATS, tavo Dievas, Izraelio Šventasis, kuris tave gelbsti Tavo išpirkai Egiptą atiduodu, Kušą ir Sebą mainais už tave. Kadangi esi man brangus ir vertingas, ir mylimas mano, todėl atiduodu kraštus už tave ir tautas už tavo gyvybę mainais. Tu nebijok, nes aš su tavimi!"

Susitikimo kulminacija buvo Švč. Sakramento adoracija Šv. Jono Krikštytojo pastoracijos centro, kur ir vyko susitikimas, koplyčioje Viena iš dalyvių dalijosi, kad buvo tarsi gėlės, ant altoriaus padėtos...

Rūta Godliauskaitė,

Kauno arkivyskupijos kurijos sielovados programų koordinatorė

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“