Jono Pauliaus II bendruomenės sutvirtinamieji Šventosios Dvasios savaitgaliuose (2022 12 9–11 ir 16–18)
Paskelbta: 2022-12-20 11:09:51

Du Šventosios Dvasios savaitgalius gruodžio 9–11 d. bei gruodžio 16–18 d. mūsų sutvirtinamieji sutiko Kulautuvoje, jėzuitų rekolekcijų namuose. Išgyvenome ypatingą laiką su bendra malda, Sutaikinimo pamaldomis, šv. Mišiomis. Klausėmės jaunų žmonių liudijimų, mokymų, ieškojome, ką mums asmeniškai gali dovanoti bendruomenė, Bažnyčia. Grupelės, žaidimai, pokalbiai, laikas kartu.. Visa tai padėjo išgyventi nuostabią tarpusavio bendrystę.

Dėkojame visiems pasitarnavusiems, kad šie savaitgaliai įvyktų, – brangiems broliams kunigams, visiems savanoriams, kurie pagelbėjo virtuvėje, ir vadovų komandai. Ypač dėkojame visiems sutvirtinamiesiems – labai džiaugiamės kiekvienu iš jūsų.

Jono Pauliaus II piligrimų bendruomenė

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune