Tęsiasi seminarai ugdymo įstaigų darbuotojams: kaip ugdytis asmenybės atsparumą (2022 01 04)
Paskelbta: 2023-01-10 08:53:44

Nuotraukos – Kauno arkivyskupijos Katechetikos centro

Sausio 4 d. įvyko antrasis seminaras ugdytojams iš ciklo „Atspari asmenybė – ugdymas ir prevencija“. Seminarą vedė Kauno arkivyskupijos Sielovados skyriaus vadovė, licencijuota tarptautinės lyderystės ugdymo progamos Xpand  lektorė Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė.

Naujųjų metų pradžioje susirinkę ugdymo įstaigų pedagogai dalijosi, kokius sprendimus pavyko priimti, kokie pokyčiai įvyko po pirmosios seminaro dalies, vykusios lapkričio 4 d.

Šįkart lektorės vedami jie gilinosi į septynias kompetencijas, būtinas atspariai asmenybei formuotis bei palaikyti. Kiekvienai kompetencijai įsivertinti bei sustiprinti seminaro dalyviai gavo individualias užduotis, kurias galės atlikti savarankiškai sau patogiu metu.

„Nuo ko pradėti, kad pokyčiai iš tiesų vyktų ir atneštų trokštamų vaisių mūsų gyvenime?“ – į pagrindinį seminaro klausimą pasidalyta šiais atsakymais: įsivertinti situaciją; pasikalbėti su mielu žmogumi;  pasidaryti ugdymosi planą; pradėti tai per artimiausias 72 val.; žengti bent vieną žingsnį per kitas 3 dienas; apdovanoti save.

Šiomis praktiškomis bei padrąsinančiomis namų darbų užduotimis apdovanoti seminaro dalyviai išsiskirstė, su džiaugsmu prisimindami, kad po mėnesio ir vėl turės galimybę augti perdegimo prevencijoje.

Trečioji seminaro dalis: 2023 m. vasario 15 d.

Kauno arkivyskupijos Katechetikos centro informacija

 

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune