Maldos vakare seminarijos bažnyčioje: Viešpatie, laukiame tavęs (2023 05 25)
Paskelbta: 2023-05-27 18:59:51

Paskutinį gegužės ketvirtadienį kauniečiai vėl buvo kviečiami stabtelėti bendrai maldai Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje už Kauno arkivyskupiją, Kauno miestą ir kiekvieną asmeniškai.

Kunigas Rastislavas Dluhý maldoje dėkojo Dievui, nes „mums taip gera visada sugrįžti prie Tavęs ir Tavo meilės. Kaip gera būti Tavo vaiku Viešpatie“. Artėjant Sekminėms maldoje skambėjo Dievo žodis, kuris mus drąsina ir pildosi mūsų gyvenime per Šventosios Dvasios atsiuntimą.

Kunigas Rastislavas maldoje dalijosi, kad mes šiuo laikotarpiu daug skaitome šv. Mišių skaitiniuose, novenose apie Šventąją Dvasią, nes Bažnyčia nori paženklinti mūsų širdis, kurios yra alkanos, ieško Dievo, ir kviečia į atsinaujinimą. Dievas žadėjo: nebijokite, aš pasiliksiu su jumis, nes ateis Šventoji Dvasia, ir mes niekada nebūsime vieni. Gera žinoti, kad esame sukurti Dievo, nesame robotai, bet esame kūriniai.

Maldoje visi kunigai, vyskupai, diakonai, vienuoliai ir vienuolės bei kiekvienas krikščionis buvo pavesti mylinčio Tėvo rankoms: visiems reikia atsinaujinimo, kad galėtume tarnauti giliau, uoliau ir liudyti meilę.

Birželio 19–23 d. Kaune vyks Miesto misijos. Vakarais numatyti  įvairūs susitikimai kavinėse, koncertai Papilio g. 3 kiemelyje ir malda už miestą.

Paskutinis vakaras susitikti bendroje šlovinimo maldoje – birželio 29 d. 18.30 val. Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje.

Bendruomenės „Gyvybės medis“ informacija

 

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune