Kauno arkivyskupo Kęstučio Kėvalo kvietimas į Šilines: „Tebūna mūsų Tėvynė suvienyta šio nuostabaus įvykio.“ (vaizdo žinia)
Paskelbta: 2023-09-06 11:08:55

Nuotrauka – Linos Urbonienės

„Tai didi tikėjimo šventė, Dievo gailestingumo patirtis, bendrystės džiaugsmas! Šie metai ypatingi, nes minime 30 metų nuo šv. Jono Pauliaus II apsilankymo Lietuvoje. Jis stovėjo ant mūsų Tėvynės žemės ir drąsino kreiptis į Mariją, Ligonių Sveikatą“, – sako Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas vaizdo žinioje, rugsėjo 7-ąją jau pradedant didžiuosius Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus Šiluvoje.

Nuoširdžiai kviesdamas į Šilines, be kita, arkivyskupas atkreipia dėmesį, jog šis susirinkimas Šiluvoje, ši tikėjimo bendrystė, gilinimasis į Vatikano II Susirinkimo mokymą apie Bažnyčią padės rengtis mums Didžiajam krikščionybės jubiliejui, kurį švęsime 2025 metais.

„Tebūna mūsų Tėvynė suvienyta šio nuostabaus įvykio“, – dalijasi brangiu lūkesčiu arkivyskupas Kęstutis Kėvalas šeimoms, jaunimui ir visiems, kurie atvyksime į didžiuosius atlaidus rugsėjo 7–15 d. Šiluvoje.

 Vaizdo žinią žr. čia: 

 

 

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojo žodis

Gyvename laiku, pilnu iššūkių šeimos, gyvybės ir laisvės vertybėms. Tačiau žvelkime į šį laiką kaip naują galimybę parodyti Viešpaties mokslo grožį ir gylį. Juk jis žmogų gelbėja iš ideologijų, mitų ir totalitarizmo. Dėkoju už Jūsų kantrią ir nuoširdžią tarnystę nešant savo broliams ir seserims Gerosios Naujienos džiaugsmą

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune