Savaitgalis Baltriškėse: Dievo meilės sėkla jaunųjų piligrimų širdyse (2023 11 11–12)
Paskelbta: 2023-11-14 18:13:33

Lapkričio 11–12 d. savaitgalį daugiau nei 80 jaunų žmonių drauge su Jono Pauliaus II piligrimų centru praleido savaitgalį Baltriškėse, pas Tiberiados brolius.

Broliai neslėpė džiaugsmo Baltriškėse sulaukę tokios gausios, jau rudens tradicija tapusios, jaunųjų piligrimų grupės iš Kauno. Savaitgalio metu jaunuoliai galėjo džiaugtis brolių svetingumu ir draugyste, klausytis jų paruoštų mokymų ir liudijimų, atverti širdis dvasinių pokalbių metu. Savaitgalį vainikavo šeštadienio vakarą vykusi Švč. Sakramento adoracija bei šlovinimas, kurio metu klausyklas užgulusių jaunuolių išpažinčių kunigams teko klausytis iki pat vidurnakčio.

Esame dėkingi Tiberiados broliams už išgyventą gražią bendrystę maldoje, darbuose ir nepamirštamuose pokalbiuose prie stalų skanaujant gardų maistą. Jaučiame, jog šis savaitgalis tikrai pasėjo Dievo meilės sėklas piligrimų širdyse.

Tiikimės ir toliau jas daiginti sugrįžus į savo kasdienybę bei nekantriai laukiame kitos piligrimystės pas Tiberiados brolius.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune