Jaunimo žiemos kelias į Šiluvą: Bažnyčioje einama ne po vieną (2023 12 09)
Paskelbta: 2023-12-13 18:52:55

Antrojo Advento sekmadienio išvakarėse, gruodžio 9 d., būrys jaunuolių leidosi į Advento žiemos kelią maršrutu Lyduvėnai–Šiluva.

Piligrimystė prasidėjo Kauno kurijoje papusryčiaujant kartu su arkivyskupu Kęstučiu Kėvalu bei vyskupu Sauliumi Bužausku. Arkivyskupas padėkojo jaunuoliams už jų savanorystę Šiluvos atlaiduose bei kitas tarnystes arkivyskupijoje.

Po pusryčių bendru autobusu vykome į Lyduvėnų miestelį, kur susibūrę bažnyčioje pradėjome piligrimystę. Jaunuoliai pokalbiais, malda ir laiku drauge galėjo vėl iš naujo išgyventi bendrystę, patirtą tarnaujant. Žygyje buvome apdovanoti svetingumu pietaujant Mockų sodyboje bei klausantis šeimos atsivertimo istorijos.

Besibaigiant žygiui deglų šviesoje Kryžiaus kelias šiame Advento laukime priminė apie neįkainojamą Jėzaus atėjimo misiją – auką iš meilės dėl kiekvieno iš mūsų.

Šiluvoje kartu šventėme šv. Mišias, kurias aukojęs vyskupas Saulius priminė, kad šis laikas skirtas tiesti keliui savo širdyse ir  Kristus galėtų ateiti.

Po vakarienės keliavome namo pasistiprinę vienas kito buvimu ir išgyvenimu, kad Bažnyčioje einama ne po vieną.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Kūrėjas mus kalbina į savo bendrystę, skatina domėtis kitu žmogumi ir bendruoju gėriu. Esame kviečiami atsiliepti į Dievo kalbinimą, į tą švelnų ir kartu tvirtą balsą. Mums reikalingas konkretus ir aiškus apsisprendimas priimti Dievą į savo širdį ir leistis Jo vedamiems.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS