Nuotoliniame seminare aptarta tikybos mokymo programos įgyvendinimo praktika (2024 01 03)
Paskelbta: 2024-01-05 16:52:11

Sausio 3 d. Kauno arkivyskupijos tikybos mokytojai nuotoliniu būdu dalyvavo seminare tema „Programos metodinių įgyvendinimo rekomendacijų praktiniai pavyzdžiai“. Jį vedė lektorė Danutė Kratukienė.

Seminaro dalyviai susipažino, kaip pamokose gali naudoti flinga.fi interaktyviąją lentą. Lektorė Danutė Kratukienė mokytojams pristatė pagrindinius kriterijus, kurie yra svarbūs ruošiantis ir vedant pamokas pagal atnaujintas Katalikų tikybos programas, ir internetinius puslapius, kur gali rasti naudingos metodinės medžiagos (emokykla.lt;  geroji patirtis.lt ).

Pabaigoje mokytojai buvo pakviesti pabūti ekspertais ir įvertinti jau paruoštus ir internetiniame puslapyje gerojipatirtis.lt pateiktus planus.

Seminarą organizavo Kauno arkivyskupijos Katechetikos centras ir Kauno švietimo inovacijų centras.

 Kauno arkivyskupijos Katechetikos centro informacija

 

 

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune