Maldos vakaras seminarijos bažnyčioje: padrąsinimas priimti tai, kas duota (2024 05 31)
Paskelbta: 2024-06-04 13:02:58

Gegužės paskutinis ketvirtadienis palydėtas maldos vakaru Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje. Čia rinkosi Kauno miesto gyventojai ir svečiai į maldos bendrystę. Maldą vedė „Gailestingumo versmės“ bendruomenės nariai, kartu dalyvavo misijų bendruomenės „Gyvybės medis“ nariai. Vakaro svečias – misionierius iš Indijos Jeevan Castelino.

Malda buvo pradėta dėkojimu už atvertas širdis ir jaučiamą Dievo buvimą bei prašant panaikinti niurzgėjimus ir nepasitenkinimus iš mūsų širdžių. Ypač maldoje prisiminti tie, kurie yra sunkume, sumaištyje, susigūžime ir izoliacijoje nuo kitų žmonių bei paties Kūrėjo. Maldoje patikėti visų mūsų skausmingumai, pralaimėjimai, nuodėmės, nepajėgumai ir nenorai, kad tai būtų perkeista ir išgydyta.

Melstasi už visą Kauno miestą ir arkivyskupiją prašant Dievo gailestingumo, ypač tose srityse, kur vyrauja nusigręžimas, nuodėmingumas ir vienas kito skaudinimas.

Šie maldos vakarai „Jei tiki, kad Dievas gali, ateik“ už miestą ir arkivyskupiją, į kuriuos kviečia Misijų bendruomenė „Gyvybės medis“, bendruomenė „Gailestingumo versmė“, Kauno arkivyskupija, tėvai redemptoristai ir Kauno kunigų seminarijos bendruomenė, jau beveik dešimt metų vyksta kiekvieną paskutinį mėnesio ketvirtadienį Kauno senamiesčio bažnyčiose.

Kviečiame jungtis į bendrą maldą – birželio 27 d. 18.30 val. Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje. Dievas gali ir laukia kiekvieno atviros širdies.

Misijų bendruomenės „Gyvybės medis”“ informacija

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune