Kauno regione ir kitur – Lietuvos CARITO ir advokatūros iniciatyva teikiama nemokama teisinė pagalba (iki gruodžio 6 d.)
Paskelbta: 2018-11-28 09:41:55

Lietuvos Carito ir Lietuvos advokatūros bendradarbiavimo, kuris tęsiasi jau trečius metus, iniciatyva advokatai šiemet lapkričio 29 – gruodžio 6 d.  teikia nemokamas teisines (tiek individualias, tiek grupines) konsultacijas. Bendradarbiavimą su advokatais koordinuoja vyskupijų Carito bendradarbiai.

Daugiau informacijos Lietuvos Carito interneto svetainėje >>

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS