Talentų vakaras su bičiuliais Jaunimo centre (2018 11 27)
Paskelbta: 2018-11-29 15:30:55

Lapkričio 27 d., kaip jau tapo įprasta besibaigiant rudeniui ir prieš prasidedant advento laikotarpiui, arkivyskupijos Jaunimo centre vyko tradicinis talentų vakaras su bičiuliais.  Jau nuo pat vidurdienio būrys „Kauno Arkos“ bendruomenės bičiulių, savanorių rengėsi šventei – dekoravo salę, ruošė vaišes ir, žinoma, repetavo savo pasirodymus.

Vakaro metu savo talentus  demonstravo „Kauno Arkos“ bendruomenės bičiuliai, Vilijampolės socialinės globos namų auklėtiniai ir Kauno „Vilties“ bendruomenės nariai.

Iš viso savo talentus padovanojo net 21 bičiulis!

Po pasirodymų vakaras tęsėsi vaišėmis ir linksmais šokiais kartu su visais renginio svečiais.
Dėkojame organizatoriams – „Kauno Arkos“ bendruomenei, visiems savanoriams ir draugams!

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos