Maldos vakaras Jaunimo centre (2018 12 13)
Paskelbta: 2018-12-17 18:03:26

Gruodžio 13 d., įpusėjant adventui, susitikome melstis ir adoruoti Švenčiausiąjį Sakramentą arkivyskupijos Jaunimo centre vykusiame maldos ir giesmių vakare.

Maldą vedė grupė „Iš nieko“, Matas Kaunietis ir Jovita Balsienė. Visi, kas norėjo, turėjo galimybę švęsti Sutaikinimo sakramentą – už tai esame dėkingi KAJC kapelionui kunigui Liutaurui Vileniškiui ir kunigui Emiliui Vasiliauskui. Užtarimo malda meldėsi katalikų bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai, dvasinių pokalbių tarnystėje ištikimai tarnavo sesuo Inga Rukaitė FMA. Džiaugiamės ir dėkojame už kiekvieną, kuris atėjo, meldėsi, tarnavo.

Kitas šlovinimo vakaras vyks sausio 17 d.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos