Sutvirtinamųjų savaitgalis su Jaunimo centru ir nuoširdžiais pasidalijimais (2019 01 12–13)
Paskelbta: 2019-01-17 11:20:07

Sausio 12–13 d. Vepriuose vyko ypatingas ALFA savaitgalis, skirtas Ukmergės dekanato sutvirtinamiesiems, kuriame prisiminėme, kad „Meilė niekada nesibaigia“ (1 Kor 13, 8).

Savaitgalio metu sutvirtinamieji klausėsi Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro komandos ir savanorių mokymų bei liudijimų; su jaunuoliais grupelėse vyko įvairios diskusijos ir dalijimasis patirtimis.

Buvo daug juoko, nuoširdžių pasidalijimų, šokių, sniego karo, ašarų, žaidimų. Visko, kas būdinga gyvenimui. Sekmadienį rašėme laiškus sau, keliavome į šv. Mišias, o po jų nusifotografavome ir šokome iš džiaugsmo.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras nuoširdžiai dėkoja savanorių komandai: Ievai Stadalninkaitei, Tomui Jakštui, Ringaudui Palubinskui, Gabrielei Penčylaitei, Almantui Gaižauskui, Ukmergės dekanato sutvirtinamųjų katechetėms bei visiems sutvirtinamiesiems.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos