Jaunimo centre lankėsi sutvirtinamieji ir Pirmąją Komuniją priėmę vaikai iš Bukonių parapijos (2019 02 06)
Paskelbta: 2019-02-08 15:48:12

Arkivyskupijos Jaunimo centre kiekvieno mėnesio pimąjį trečiadienį švenčiame šventąsias Mišias. Vasario 6 dieną susirinkome jaunų žmonių bendrystėje padėkoti už gyvenimo dovaną, draugystę, melstis už tai, kas širdyse.

Šventosios Mišios buvo ypatingos ir tuo, kad į maldos bendrystę įsitraukė sutvirtinamieji bei pirmąją Komuniją priėmę vaikai iš Bukonių. Su katechetės ses. Pranciškos Bubelytės FDCJ atlydėtais Bukonių parapijos vaikais turėjome ekskursiją po Jaunimo centrą, išsiaiškinome, kiek jaunimo kapelionui Liutaurui Vilėniškiui metų, ar jis jau gimė būdamas kunigas, bei gvildenome daugybę kitų vaikams aktualių klausimų. O vakare su Jaunimo centro draugais ir Bukonių vaikais šventėme šventąsias Mišias.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Evangelija sako, jog apaštalas Jonas pasiėmė Motiną pas save. Ir mes kvieskime ją pas save. Jos artumas keis mūsų gyvenimą. SVEIKA, MARIJA – ir tamsybės sklaidosi, ateina Šviesa – mūsų Viešpats Jėzus Kristus.

Vyskupo Algirdo Jurevičiaus herbas+ Algirdas JUREVIČIUS

iš homilijos Aušros Vartų atlaiduose