Sutvirtinamųjų diena „Užtvirtink“ Jonavoje (2019 02 09)
Paskelbta: 2019-02-15 18:21:05

Vasario 9 d. Jonavoje vyko Sutvirtinamųjų diena „Užtvirtink“, kuriame kalbėjome jaunimui aktualiomis lytiškumo temomis bei apie tai, kad kiekvienas esame vertas meilės ir kiekvienas esame vertingas. „Užtvirtink“ dalyvavo sutvirtinamieji iš Kėdainių, Pernaravos, Jonavos, Bukonių, Ukmergės bei Kauno miesto parapijų.

Paskaitas vedę lektoriai Gintarė Krutinytė bei Martynas Asakavičius kalbėjo apie žmogaus vertę bei patyčias. Svajūnė ir Jaunutis Juškiai dalijosi savo draugystės istorija, kodėl verta laukti iki santuokos ir apie gyvenimą šeimoje. Žanas Talandis patarė, kaip svarbu neiššvaistyti ir neišdalyti savęs, kad lytiniai santykiai yra dovana, kurią reikia saugoti ir vertinti. 

Arkivyskupijos Jaunimo centras dėkoja Jonavos dekanato Jaunimo centro vadovei Ingai Kuuzeorg-Petrikonienei bei Jonavos savanoriams, „Pažink save“ komandai.

Arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

 

Ganytojo žodis

Mums būtina artimai pažinti Šventąjį Raštą ir Prisikėlusįjį, kuris niekuomet nepaliauja dalijęsis žodžiu ir duona tikinčiųjų bendruomenėje. Todėl būtina nuolat puoselėti Šventojo Rašto pažinimą, antraip mūsų širdys liks šaltos, o akys užmerktos, kaip būna, kai mus ištinka įvairių formų aklumas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS laiško APERUIT ILLIS Dievo Žodžio sekmadieniui

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune