Sutvirtinamųjų diena „Užtvirtink“ Jonavoje (2019 02 09)
Paskelbta: 2019-02-15 18:21:05

Vasario 9 d. Jonavoje vyko Sutvirtinamųjų diena „Užtvirtink“, kuriame kalbėjome jaunimui aktualiomis lytiškumo temomis bei apie tai, kad kiekvienas esame vertas meilės ir kiekvienas esame vertingas. „Užtvirtink“ dalyvavo sutvirtinamieji iš Kėdainių, Pernaravos, Jonavos, Bukonių, Ukmergės bei Kauno miesto parapijų.

Paskaitas vedę lektoriai Gintarė Krutinytė bei Martynas Asakavičius kalbėjo apie žmogaus vertę bei patyčias. Svajūnė ir Jaunutis Juškiai dalijosi savo draugystės istorija, kodėl verta laukti iki santuokos ir apie gyvenimą šeimoje. Žanas Talandis patarė, kaip svarbu neiššvaistyti ir neišdalyti savęs, kad lytiniai santykiai yra dovana, kurią reikia saugoti ir vertinti.

Arkivyskupijos Jaunimo centras dėkoja Jonavos dekanato Jaunimo centro vadovei Ingai Kuuzeorg-Petrikonienei bei Jonavos savanoriams, „Pažink save“ komandai.

Arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos