Vilniaus knygų mugėje – katalikiškos leidyklos bei leidiniai iš Kauno
Paskelbta: 2019-02-20 16:57:40

Katalikiška žiniasklaida, leidyklos ir leidiniai ir šiemet dalyvaus bei laukia lankytojų dėmesio tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje vasario 21–24 d. LITEXPO parodų ir kongresų centre (Laisvės pr. 5)

Plačią katalikiškos leidybos panoramą vėl išvysime bendrame labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ stende  (3 salė, 3.11) (pirmą kartą taip buvo prisistatyta visuomenei 2017 m. mugėje), taip pat ir kitose mugės erdvėse, kur vyks ir dėmesį patraukiančių temų diskusijos, atskirų leidinių pristatymas, susitikimai su autoriais.

Vasario 23 d. 11 val. (salė 5.5) mugės susitikime apie neseniai išleistas knygas-piligrimų vadovus „Šventoji Žemė“ (Magnificat bei Terra Publica) pasakos jų autorius Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas, dalyvaus ir Jono Pauliaus II piligrimų centro vadovas Mantas Kuraitis .

Į mugę iš Kauno taip pat iškeliauja katalikiška žiniasklaida  – VšĮ Carito leidykla „Artuma“ ir žurnalas „Artuma“, VšĮ „Gyvieji akmenėliai“ ir žurnalas „Žodis tarp mūsų“, broliai kapucinai ir jų leidiniai bei VšĮ „Marijos radijas“, žadantis įdomių susitikimų su laidų vedėjais bei kunigais.

Katalikiškas mėnraštis „Artuma“ į jubiliejinę Vilniaus mugę keliauja su žinia, jog šiemet švenčia žurnalo gyvavimo 30-metį >>. Beje,  vasario 23 d. 15 val. (3.2 salėje)  leidyklos išleistą naują knygą „Homoseksualumas: ko nebeleidžiama pasakyti? “ >>  pristatys autorius psichoterapeutas Gintautas Vaitoška.

Plačiau apie visus susitikimus >>

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos