Jaunimo vakare – šlovinimas ir užtarimas (2019 02 21)
Paskelbta: 2019-02-22 19:49:28

Vasario 21 d. susitikome melstis ir adoruoti Švenčiausiąjį Sakramentą Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre vykusiame maldos vakare. Maldą vedė „Chemin Neuf“ jaunimo misija Lietuvoje. Visi, kas norėjo, turėjo galimybę švęsti Sutaikinimo sakramentą – už tai esame dėkingi KAJC kapelionui kunigui Liutaurui Vilėniškiui ir kunigui Emiliui Vasiliauskui.

Užtarimo malda meldėsi katalikų bendruomenių „Gyvieji akmenys“ ir „Gailestingumo versmė“ nariai, dvasinių pokalbių tarnystėje ištikimai tarnavo sesuo Inga Rukaitė FMA. Džiaugiamės ir dėkojame už kiekvieną, kuris atėjo, meldėsi, tarnavo.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos