Kauno arkivyskupijos kurijos pranešimas dėl arkivyskupo Liongino VIRBALO SJ atsistatydinimo ir vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS paskyrimo apaštaliniu administratoriumi
Paskelbta: 2019-03-01 14:33:41

2019 metų kovo 1 dieną popiežius Pranciškus priėmė arkivyskupo Liongino Virbalo SJ atsistatydinimą iš Kauno arkivyskupo pareigų.

Kauno arkivyskupijos apaštaliniu administratoriumi paskirtas ligšiolinis Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Algirdas Jurevičius. Jis šias pareigas eis, kol pareigas užims naujai paskirtas arkivyskupas.

Arkivyskupo Liongino Virbalo laišką žr.  >>

Kauno arkivyskupijos kurija

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS