Kauno arkivyskupijos kurijos pranešimas dėl arkivyskupo Liongino VIRBALO SJ atsistatydinimo ir vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS paskyrimo apaštaliniu administratoriumi
Paskelbta: 2019-03-01 14:33:41

2019 metų kovo 1 dieną popiežius Pranciškus priėmė arkivyskupo Liongino Virbalo SJ atsistatydinimą iš Kauno arkivyskupo pareigų.

Kauno arkivyskupijos apaštaliniu administratoriumi paskirtas ligšiolinis Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Algirdas Jurevičius. Jis šias pareigas eis, kol pareigas užims naujai paskirtas arkivyskupas.

Arkivyskupo Liongino Virbalo laišką žr.  >>

Kauno arkivyskupijos kurija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos